SAPO ERDHI

FD Wireless Keyboard K602T

1,990 L

 

FD K602T është një tastierë wireless me përmasa të plota, e krijuar për komoditet dhe lidhje maksimale. Me opsionet për lidhjet 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 dhe Bluetooth 3.0, ai lidhet pa probleme me tre pajisje të ndryshme dhe butonat e ndërrimit lejojnë kalim të lehtë midis tyre. Tastiera vjen me 104 çelësa të tipit gërshërë për shtypje të saktë dhe të rehatshme, ndërsa butonat e klikimit të heshtur sigurojnë një mjedis pa shpërqendrim. Konstruksioni i tij plastik ABS rezistent garanton qëndrueshmëri dhe mbrojtje. Bateria e integruar 300 mAh ofron deri në 12 muaj kohë gatishmërie. Dizajni ultra i hollë, tastiera numerike, tastet multimediale dhe diapazoni wireless 20 metra e bëjnë atë një tastierë të gjithanshme dhe të besueshme për aplikacione dhe mjedise të ndryshme. Me funksionalitetin plug-and-play, kjo tastierë është një mjet miqësor dhe efikas për përdorim të përditshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

K602T

Color

Black, White

Keyboard Details
Key Switches

Scissor-Type Switches for Comfortable Typing

Connectivity
Connection Options

• 2.4GHz
• Bluetooth 5.0
• Bluetooth 3.0

Wireless Performance
Range

Up to 20 meters

Power Consumption
Work Current

1.5mA

Battery
Type

Built-in 300mAh

Working Voltage

4.2V

Standby Battery Life

Up to 12 months

Special Features
Details

• Plug and Play
• Numeric Keypad
• Multimedia Keys
• Spill Resistant
• Ultra Thin

Dimensions & Weight
Dimensions

388 x 122.5 mm

Weight

388.5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Keyboard

1x USB-C Charging Cable