Gembird Mini DisplayPort to HDMI 4K Cable

1,590 L

 

Konvertoni lehtësisht mini Displayport (mashkull) në HDMI (mashkull). Ky kabëll nga Gembird është i përbërë nga një material i mirë dhe tepër rezistent.

Ka stok

SKU: KBVID0153 Modeli: CC-MDP-HDMI-6 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1.8m

Interface

Mini DisplayPort to HDMI

Standard

DP v.1.2 up to 3840*2160 30 Hz

Conductor

AWG 28

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird Mini DisplayPort to HDMI 4K Cable