Gembird USB 2.0 A-plug B-plug Cable

190 L

 

Kabllo printeri USB 2.0 A-plug B-plug. Përbërë nga material rezistent dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black

Cable Size

1.8m

Features

USB cable A plug/B plug 6ft cable

30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 2.0 A-plug B-plug cable