SAPO ERDHI

HAVIT RGB Mechanical Gaming Keyboard KB885L

3,990 L

 

Tastiera Havit KB885L vjen e mbushur me karakteristika të shumta premium dhe është krijuar me përpikëri për të përmirësuar përvojën tuaj në kompjuter. Me 95 çelësat mekanikë, ajo siguron saktësi dhe reagim të pashembullt, duke përmbushur kërkesat si të lojtarëve ashtu edhe të profesionistëve. E krijuar për qëndrueshmëri, çdo çelës ofron një jetëgjatësi të jashtëzakonshme deri në 50,000,000 shtypje, duke siguruar besueshmëri që i reziston provës së kohës. Dimensionet kompakte arrijnë ekuilibrin e përsosur midis funksionalitetit dhe transportueshmërisë, duke u përshtatur pa probleme me çdo konfigurim me lehtësi.

Ka stok

SKU: DUN2179-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KB885L

Color

White

Keyboard Specifications
Connection

Wired

Number of Keys

95

Switch

Mechanical

Operating Voltage

5V

Operating Current

350 mA

Dimensions & Weight
Dimensions

387 x 140 x 45 mm

Weight

825 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim