Razer Base Station V2 Chroma

9,990 L

 

LIDHJE DHE KONTROLL. Përmirësoni funksionalitetin dhe aftësinë e konfigurimit të lojrave tuaja me Razer Base Station V2 Chroma – një pajisje qendrore që ju lejon të lidhni të gjitha pajisjet tuaja të lojërave. Mundësuar nga Razer Chroma ™ RGB.

Ka stok

SKU: DUN872-B Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model Number

RC21-01510100-R3U1

Color

Black

Product Height

11.03 inches

Product Width

4.73 inches

Product Depth

4.73 inches

Product Weight

1.01 pounds

Material

Aluminum

Brand Compatibility

Universal

Accessory Type

Headset Stand

Features

• USB hub with 7.1 surround sound
to connect more devices and headsets

• Integrated headset stand with non-slip base
to keep your setup organized and stable

• Powered by Razer Chroma™ RGB
for customizable lighting and greater game immersion with access to 16.8 million colors and a suite of lighting effects

• Dual USB 3.1 ports
Designed with two USB 3.1 SuperSpeed ports, providing a convenient outlet to plug in your peripherals or other devices

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Base Station V2 Chroma

1 x Owner’s Manual