Ofertë!
SAPO ERDHI

HAVIT Wireless Speaker SK821BT

2,990 L

Kurseni: 1,000 L

Altoparlant i fuqishëm nga Havit ideal për argëtim pafund në ambientet e jashtme. Me dizajn minimalist dhe ndriçim RGB, rezistent ndaj ujit në nivel IPX5, me përmasa kompakte, speaker të dyfishtë dhe mjaft të fuqishëm, bateri jetëgjatë dhe audio të pastër. Ky speaker i mahnitshëm ju ofron gjithcka mund tju nevojitet për një organizim festiv të mbushur me tinguj magjikë.

Ka stok

SKU: DUN2150-B Modeli: SK821BT Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK821BT

Color

Black

General Specifications
Drivers

66 mm x2

Ports

1 x USB-A
1 x AUX
1 x TF Card
1 x USB-C

Waterproof

IPX5

Connection Specifications
Connections

• Bluetooth v5.0
• AUX
• TF Card
• USB
• TWS

Performance
Rated Power

8W x2

Peak Power

15W x2

Battery & Charging
Battery Capacity

3.7V/4500mAh

Battery Life

About 12 Hours

Charging

About 4 Hours

Features
Details

• Universal Connectivity by Bluetooth, TF Card, and 3.5mm AUX or USB
• Built-in large audio driver offers full high definition sound and enhanced bass
• Portable and Durable Construction
• Built-in large capacity battery can play up to 12 hours on a single charge.
• TWS function

Dimensions & Weight
Dimensions

250 x 143.5 x 114 mm

Weight

1.72 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT Wireless Speaker