OFERTA ONLINE

JBL Charge 5 Bluetooth Speaker

14,990 L

 

Merreni festën kudo me vete me boksin kundra ujit JBL Charge 5. Lidhet me bluetooth për të transmetuar muzikë dhe është i përshtatshëm me çdo pajisje qe mund te kete lidhje me bluetooth. Me opsionin JBL PartyBoost mund te lidhet me 1 ose me shume bokse te tjera JBL Charge 5 per tu sinkronizuar dhe per te dhene muzike Stereo me më shumë volum edhe bas në të njëjtën kohë. Kohë perdorimi deri në 20 orë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Pulse 5

26,990 L
Kurseni: 6,000 L
OFERTA ONLINE

JBL Party Box 310

54,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Teal, Black, Blue, Green, Pink, Red, Squad, White

General Specifications
Bluetooth

5.1

Maximum music playing time

20

Output power (W)

30W RMS for woofer, 10W RMS for tweeter

Audio Specifications
Dynamic frequency response range (Hz)

65 Hz – 20k Hz

Dimension and Weight
Dimensions

22 x 9.6 x 9.3 cm

Weight

0.96 kg

Control and Connection Specifications
Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth frequency

2400 MHz – 2483.5 MHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

≤ 20 dBm (EIRP)

Battery
Battery Type

Li-ion polymer 27 Wh

Charging time (hrs)

4

Features

Bluetooth
Charging cable
Powerbank
Waterproof
Wireless
Rechargable battery
JBL PartyBoost
IP67

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Charge 5

1 x Type C USB Cable

1 x Safety Sheet

1 x Quick Start Guide