Mi TV Audio Speaker Soundbar MDZ27DA

11,500 L

 

Boks horizontal  nga Xiaomi i dizenjuar për tu përshtatur në mënyrë perfekte poshtë çdo ekrani televizori ose kompjuteri. Në këtë mënyrë nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore.

Ka stok

SKU: CNG2253-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

4.2

Transmission distance

about 10m

Frequency response range

50Hz – 25000Hz ( -10dB )

Rated impedance

6 ohm

Power Output

14w * 2

Package weight

2.5000 kg

Package size

83.00 x 7.20 x 8.70 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Soundbar,

1 x User manual,

1 x Power adapter,

1 x AV cable,

2 x plastic anchors

2  screws to mount the soundbar on the wall