SAPO ERDHI

Haweel Laptop Sleeve Briefcase

990 L

 

Çanta e laptopit është një aksesor i gjithanshëm dhe praktik i krijuar për të mbrojtur dhe mbajtur laptopë deri në 16,7 inç. Ndërtimi i tij i hollë dhe i lehtë siguron transportueshmëri të lehtë pa shtuar masë. Çanta vjen me një brendësi të butë me push dhe një zinxhir të fortë, duke siguruar mbrojtje të shkëlqyer kundër ujit dhe duke siguruar që përmbajtja të jetë e sigurt. Me dizajnin e saj me shumë shtresa, çanta mbron laptopët nga pluhuri, papastërtitë, gërvishtjet dhe goditjet. Gjithashtu ofron hapësirë shtesë magazinimi me një xhep përpara për ruajtjen e aksesorëve si mausin, kabllot dhe stilolapsat. Doreza portative e tërheqshme shton komoditetin, duke e bërë atë ideale për qëllime biznesi ose udhëtimi. E bërë me një kombinim copë mat, pëlhurë 12 pvc, veshje me gëzof super të butë dhe pëlhurë najloni 210D, kjo çantë laptopi kombinon funksionalitetin, qëndrueshmërinë dhe stilin.

Color
Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Navy Blue, Black

General
Size

14"-15", 15-16.7"

Protection

Multiple-layer protection from dust, water, scratching, and shocks

Design

Ultra-slim and lightweight

Zipper

Smooth top-loading zipper for easy and convenient access

Waterproof

Made of durable and waterproof material

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Laptop Sleeve Briefcase