SAPO ERDHI

Haweel Multifunctional Laptop Stand

1,490 L

 

Mbajtëse dhe ftohëse nga Haweel për laptop deri në 17.3”. Pajisur me 2 ftohës dhe disa nivele këndesh qëndrimi për tu përshtatur me nevojat tuaja. Mund të përdoret si mbajtëse dhe për smartphone, tablet dhe libër. Dizenjuar me materiale rezistente për qëndrueshmeri dhe performancë maksimale.

Ka stok

SKU: DUN1911-B Modeli: HWL6385 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL6385

Color

Black

General
Material

ABS plastic + Non Slip Silicone

Laptop Size

Up to 17.3''

Cooling Method

Dual Core Silent Motor Dual-Fan Cooling

Noise

21 dB

Number of Fans

2 Fans

Power supply

USB Powered

Dimensions & Weight
Dimensions

24 x 29 x 2.9 cm

Weight

580 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cooling Stand

1 x Cable

1 x User Manual