SAPO ERDHI

Haweel Pouch Sleeve Tablet Bag 7.9”-8.4”

990 L

 

Çantë dore për tablet deri në 8.4” nga Haweel. Përbëhet nga material rezistent najloni dhe imitim lëkure, me mbushje të butë për siguri maksimale. E pajisur me xhep për organizim dhe rezistente ndaj ujit. E lehtë, e hollë, çanta është mjaft praktike për ta marrë kudo me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL7017

Color

Grey, Blue, Pink

Compatible Models

Tablets 7.9"-8.4"

General
Exterior material

Nylon 600D

Lining

Nylon 210D

Interior

Soft lining

Design
Details

• Slim and Lightweight
• Ensures easy portability.
• Easily slides into briefcase, backpack, or other bags.
• Multiple-layer protection
• Soft fine fluffy inside
• Extra pocket
• Zipper design

Dimensions & Weight
Dimensions

28 x 23.5 x 2cm

Weight

120 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Pouch Sleeve Tablet Bag 7.9”-8.4”