SAPO ERDHI

Haweel Running Waist Belt Bag

1,490 L

 

Çantë vrapimi nga Haweel, me diametër të përshtatshëm me trupin tuaj, pajisur me disa xhepa me hapësirë të bollshme për të mbajtur të gjitha sendet tuja me vlerë të organizuara, me xhep të posaçëm për shishen e ujit dhe kapëse për çelësat. Dizenjuar me hapësirë për të vendosur kufjet gjatë aktivitetit pa e nxjerrë telefonin nga çanta, me material rezistent ndaj ujit, të butë dhe mjaft të rehatshëm. Çanta është dizenjuar me shirita reflektues për tju ofruar jo vetëm një pamje estetike por dhe siguri, duke e bërë çantën ideale për vrapim, kamping, shëtitjet e kafshëve shtëpiake, çiklizmin, peshkimin,udhëtimin dhe aktivitete të tjera në natyrë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL2167

Color

Light Blue, Light Black, Pink

Material

Oxford Fabric

GENERAL
Type

Waist Belt Bag

Belt size

Adjustable, from 73.9 cm to 136.9 cm

Pockets

• MainPocket
• Watter Bottle Pocket
• Small Side Pocket

Waterproof

Yes

Smartphone Compatibility

Up To 6.9 inch

Features
Features Info

• 360 Degree Reflective Strip
• Hidden Headphone Jack
• Keychain Hook
• Sweat proof
• Plug Buckle Design
• Large Capacity Main Pocket
• Breathable Fabric
• Quick Drying

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

36.5 x 12 cm

Weight

190 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Haweel Running Waist Belt Bag