HP Laptop 15.6” Bag

2,490 L

 

Çantë laptopi. Kjo çantë është e përshtatshme për çdo lloj laptopi me madhësi deri në 15.6 inch. Vjen në ngjyrë blu dhe përbëhet nga material rezistent. Kombinohet lehtë me veshjen tuaj.

Ka stok

SKU: SBZA0125 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Grey

Size

15.6 inch

Product material

Polyester

Features

Resistant material
Stylish
Lightweight

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop Bag