Hdmi 4K 5m Cable

990 L

 

Kabllo HDMI me gjatësi 5 metër. E përshtatshme për lidhjen dhe kalimin e të dhënave të projektorëve dhe DVD-ve. Ju lejon të shihni 4K, Full HD 1080p/1080i apo HD Ready 720p.

Ka stok

SKU: CNG1079 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Cable Size

5m

Color

Black

Type

HDMI

Resolution

4K, Full HD 1080p/1080i apo HD Ready 720p

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hdmi 4K 5m Cable