SAPO ERDHI

Gimbal Hohem Isteady Pro 4

8,990 L

 

iSteady Pro4, gati per aksion. Kapni cdo moment te aventurave tuaja me Pro 4, me stabilitet 5.0, bateri jetegjate dhe rezistence ndaj pikave te ujit. Nje dizajn krejtesisht i ri per montimin e kameres, kapese e forte dhe eleminim i vidhave shtrenguese per nje instalim sa me te lehte. Aplikacioni Hohem Gimbal sherben si telekomande per te drejtuar Pro4 si dhe per te vendosur opsionet e deshiruara ne settings apo parametrat qe pershtaten me kerkesat tuaja.

Ka stok

SKU: CNG3685-B Modeli: iSteady Pro 4 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Hohem

Model

iSteady Pro 4

Color

Black

General
Material

High performance composite

Compatible Cameras

GoPro Hero 10/9/8/7/6/5, DJI OSMO Action, Insta360 ONE R (4K & 1-Inch), SONY RX0 and other action cameras with similar size and weight.

Cameras can be controlled with handle

GoPro 10/9/8/7/6/5 (not support GoPro 7 white & silver version)

Mechanical Range

Panning: 600°; Rolling: 320°; Tilting: 320°

Battery
Capacity

3600mAh

Working Time

14 hours

Charging Time

3.5 hours

Working Temperature

-10~45℃

Others
Splash Proof

IPX4 rating water splash proof, resistant to water splashes from any direction.

App

Hohem Gimbal

Weight and Dimensions
Weight

365g (include battery)

Dimensions

51×30 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iSteady Pro4

1 x Mini tripod

1 x Charging cable

1 x Camera charging cable

1 x Carry case