SAPO ERDHI

HP Victus Gaming 15.6″, 8GB, 512GB SSD, AMD Ryzen 5

79,990 L

 

Laptopi HP Victus është krijuar për lojëra. Ky laptop i hijshëm ofron procesor të fuqishëm AMD Ryzen™ 5 7535HS dhe grafikë Geforce RTX 2050. Dizajni i këtij laptopi është po aq mbresëlënës sa hardueri i tij me shumë opsione, termale të përditësuar dhe një kamerë HD me reduktim të zhurmës së përkohshme. Përveç këtyre vjen edhe me rezolucion të lartë dhe ekran të shpejtë. Ndjehuni profesionistë me Victus!

 

• AMD Ryzen™ 5 7535HS
• 8GB RAM, 512GB SSD
• 15.6″ FHD 144Hz
• NVIDIA GeForce RTX 2050

Ka stok

SKU: SCC1005 Modeli: 845A2UA#ABA Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

845A2UA#ABA

Announced

2022

DESIGN
Color

Silver

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 7535HS

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Up to 4.55GHz

Processor Cache

16 MB

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR5

Memory

512GB

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 2050

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (2×2)

Ethernet LAN

Gigabite Ethernet

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB-A
1 x Headphone
1 x Card Reader
1 x USB-C
1 x RJ45
1 x HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

Dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Precision Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion polymer

Battery Capacity

52.5 Wh

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.29 kg

Dimensions

378 x 264 x 23 mm

POWER
AC Adapter Power

150 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj