WIWU Skin Pro 2

2,990 L

 

Kover lëkure për MacBook-un tuaj me madhësi 13 inç. Jini të sigurt nga depërtimi i ujit ose pluhrave dhe gjithashtu nga gërvishtjet ose thyrjet e ekranit. Është shumë e hollë dhe peshon shumë pak.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
BEST DEALS
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Air 13″, 8GB, 256GB SSD, M1 (2020)

94,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue, Gray

Material

Eco-friendly Pu Leather

Features

Ultra thin,
lightweight,
flap cover,
PU leather.
Waterproof and anti-seepage

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover