Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Harman JR310BT Bluetooth Headphones

3,990 L

Kurseni: 1,000 L

Të sigurta, të lehta dhe me madhësi për fëmijët, kufjet me valë JBL Jr310BT ofrojnë në mënyrë të sigurtë deri në 30 orë tingull legjendar JBL dhe argëtim për adhuruesit më të rinj të muzikës. Kufjet janë krijuar që të mos i kalojnë kurrë 85dB për të mbrojtur dëgjimin, me kontrolle që mund të përdoren lehtësisht nga vetë fëmijët. Çdo kufje është e ndryshme pasi JBL Jr310BT mund të personalizohet me ngjitësit e disponueshëm dhe të ripërdorshëm për edhe më shumë argëtim!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Live 670NC Wireless Headphones

8,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 35%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL JR 460NC Headphones

6,490 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

JR310

Color

Blue/Red, Blue

General Specifications
Driver size (mm)

32

Number of Microphones

1

Audio Specifications
Driver Sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

90

Dynamic Frequency Response Range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Connection Specifications
Bluetooth

5.0

Bluetooth Profiles

HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5

Bluetooth Frequency

2.402GHz-2.48GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK,π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

0-4 dbm

Battery
Charging Time

2 H

Maximum Play Time

30 h

Features
Remote control on ear cups

Yes

On-ear

Yes

Charging cable

Yes

Foldable

Yes

Built-in Microphone

Yes

Fabric headband

Yes

Wireless

Yes

Speed charge

Yes

Rechargable battery

Yes

Bluetooth

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Ear Cup External Height 6.5
Ear Cup External Width 6.5
Ear Cup Internal Height 3
Ear Cup Internal Width 3
Ear Cup Depth 1.6

Weight

115 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JR 310BT headphones

1 x USB charging cable

1 x Sticker set

1 x Quick Start Guide

1 x Warranty card

1 x Warning card