Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL PartyBox 710 800W Wireless Speaker

64,990 L

Kurseni: 10,000 L

JBL PartyBox 710 Wireless është një boks i krijuar për festa të mëdha dhe të gjalla. Me një dalje mbresëlënëse 800 W, ai jep audio dinamike dhe të detajuar. Dizajni i papërshkueshëm nga spërkatja me ujë, me drita të integruara shumëngjyrëshe me modele të personalizueshme, siguron qëndrueshmëri dhe krijon një atmosferë feste. Lidhja me Bluetooth lejon transmetimin e lehtë, ndërsa dizajni portativ, duke përfshirë një dorezë të integruar dhe rrota, lehtëson transportin e lehtë. Lidhni dy altoparlantë të PartyBox për fuqi shtesë dhe kontrolloni muzikën dhe ndriçimin në distancë me aplikacionin PartyBox. Me veçori shtesë si karikimi USB, akordimi karaoke EQ dhe një hyrje aux, JBL PartyBox 710 është një shoqërues i gjithanshëm dhe thelbësor për çdo festë.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
40 g/kg
Brand
Model

JBLPARTYBOX710AM

Color

Black

Speaker System
Power Output

800 W

Drivers

2 x 8" / 20.3 cm Woofers
2 x 2.75" / 6.99 cm Tweeters

Passive Radiators

1

Frequency Response

35 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

>80 dB

Bluetooth Connectivity
Bluetooth

5.1

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.6

Transmitter Power

11 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Wired Connectivity
Inputs

2 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio) Input
2 x 1/4" TS (Audio) Input
1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio) Output
1 x USB-A (Power) Output

USB Power Output

5 VDC at 2.1 A

Power
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Dimensions & Weight
Dimensions

39.9 x 90.5 x 43.6 cm

Weight

27.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x JBL Party Speaker 710

1x AC Power Cord