Samsung S41T Soundbar

19,990 L

 

Zbuloni nje pervoje te mrekullueshme me saundbarin Samsung S61T. Nga notat me te larta deri te ato me te ngrohta, 4 bokset e integruara i japin kuptim muzikes dhe filmave. Audio me kualitet shume te larte dhe e pasur me shume bas.

Ka stok

SKU: ABT135 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Silver

General Feature
Total Power

100W

Number of Channel

2.0ch

Number of Speaker

4

Loudspeaker
Subwoofer Type ( Active / Passive / Wireless, Bulit-in )

Integrated

Feature of audio
Dolby

Dolby 2.0 Ch

Sound mode

Standard, Smart, Music

Decoding format

WAV
MP3
WMA
OGG
FLAC
AAC
ALAC
AIFF

Connection
Bodybuilding

Yes

Bluetooth Codec

AAC

Bluetooth Multi Connection

Yes

Sound Modes

Adaptive,Standard,Music

A single remote control

Yes

Bluetooth enabled

Yes

Dimensions
Net dimensions (main speaker) (GjxLxTh)

680.0 x 68.0 x 115.0 mm

Weight
Optical In

1.9 kg

Feeder
Standby power consumption (Main)

0.5 W

Energy consumption at work (Main)

25 W

Free tension

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Remote Controller
  • Wall Mount Bracket