SAPO ERDHI

JBL Transporter for PRX ONE Speaker

14,990 L

 

JBL Transporter është zgjidhja përfundimtare për transportimin dhe mbrojtjen e sistemit tuaj JBL PRX ONE. E krijuar me një pjesë të jashtme poliestër të qëndrueshme dhe mbushje të brendshme të butë, kjo kasë luksoze ofron mbrojtje superiore kundër vështirësive të udhëtimit. Pllaka e saj e integruar 0,4″ e trashe dhe doreza tërheqëse e përshtatshme sigurojnë transport të lehtë, ndërsa aksesi i prerjes së dorezës dhe mbyllja me kapak me grep dhe unazë ofrojnë rikthim të lehtë të sistemit. Me logon ikonike JBL të shfaqur me krenari, kombinon prakticitetin me stilin për gjithçka nevojat e transportit të sistemit të zërit.

Ka stok

SKU: DUN2338-B Modeli: PRXONE-TRANSPORTER-NA Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″

2,490 L2,990 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PRXONE-TRANSPORTER-NA

Color

Black

General
Materials

Exterior: Polyester

Carry/Transport Options

Wheels (Built-In), Handle

Number of Casters/Wheels

4

Type of Closure

Strap with Quick Release Buckle

Dimensions & Weight
Dimensions

64.8 x 41.4 cm

Weight

4.1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x JBL BAGS Transporter for PRX ONE Speaker