JBL Wave 100TWS

5,990 L

 

JBL Wave 100TWS ofron koncertin tuaj personal me bass të fuqishëm për orë të tëra, duke ndjekur ritmin tuaj të ditës. Telefonatat dhe muzika menaxhohen shumë më lehtë falë voice assistance. Me formë ergonometrike, kufjet përshtaten me veshin falë 3 tapave me madhësi të ndryshme për komfort maksimal. Kufjet mund të vijnë kudo me ju, të vogla, të lehta dhe rezistente.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

WAVE 100TWS

Control and Connection
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4-DQPSK, 8-DPSK

Bluetooth transmitter power

0 – 10dbm

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW

105.5 dB

Dynamic frequency response range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

16 ohms

Number of drivers per ear

1

Dimensions
Charging Case Weight

36.1 g

Earpiece Weight

10.2 g

Battery
Charging time

About 2 Hours

Maximum play time

About 5 Hours

Features
Details

Charging cable
Remote control on ear cups
Voice Assistant integration
Built-in Microphone
Hands Free Call
True Wireless
Wireless
Charging case
Rechargable battery
Bluetooth

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave 100TWS headphones

1 x USB Type-C charging cable

1 x 2 Sizes of eartips

1 x Charging case

1 x Quick Start Guide / Safety Sheet (S / i)