Kodak LED Flashlight Active 80

1,700 L

 

Llampa Kokës LED Active 80 USB ka të inkorporuar bateri të karikueshme Li-ion Polymer 250 mAh dhe karikohet me fish USB. Ka katër mënyra ndriçimi: 100% ndriçim, 50% ndriçim, 100% dritë të kuqe dhe dritë të kuqe flashuese (strobing). Distanca e hedhjes së dritës: 50m. Kur është plotësisht i karikuar (koha e karikimit të plotë: 2 orë) punon për 2.5 orë. Shkalla e mbrojtjes nga agjentët atmosferikë: IP42. Ka përmasa 6.5cm x 3.0cm x 2.5cm dhe peshë 36 g ± 10% (me gjithë rripin). Prodhuesi ofron 3 vjet garanci. Është i paketuar në blister.

Ka stok

SKU: KDK33 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Dimensions

L 6.5cm x 3.0cm x 2.5cm

Weight

36 g ± 10% (with strap)

Battery

250mAh Li-ion Polymer

Operating Modes

1st press- High White Beam

2nd press- Low White Beam

3rd press- Red Beam.

4th press- Red Strobing Beam

Weather Resisting Rating

IP42 (Protection against solid objects equal or larger than 1mm, protected against
vertically falling drops of water with enclosure tilted up to 15 degrees from the
vertical, limited ingress permitted).

Compliance

CE, FCC and RoHS.

Housing material

ABS

Operating temperature

-10°C- 60°C; 45-85% RH

Features

– 80 Lumens
– Four functions, 100% light, 50% light, 100% Red light and Red flashing light
– 50m Range
– IP42 weather resistant
– USB Rechargeable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim