SAPO ERDHI

Lenovo IdeaPad Gaming 15.6-inch Backpack

4,990 L

 

Çantë shpine Lenovo IdeaPad Gaming 15.6” është rezistente ndaj ujit, gërvishtjeve dhe mban të organizuara dhe të sigurta sendet tuaja brenda saj falë xhepave të shumtë të veshur me shtresë të butë mbrojtëse.

Ka stok

SKU: SBZA3022 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI
Ofertë!

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″

2,490 L2,990 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Screen size

15.6"

Outside Fabric Material

Polyester

Organization

Multiple Pockets

Comfort

Dedicated and padded PC compartment,Multiple pockets for gaming gear,Outstanding chameleon ornament

Compatibility

Compatible with various laptop brands, including HP, Dell, Lenovo, Asus, Toshiba, Apple, Acer, Sony etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

280 x 140 x 455 mm

Weight

684 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Backpack