SAPO ERDHI

Marshall Emberton II

15,990 L

 

Emberton II tani ofron një performancë edhe më të fuqishme se më parë. Kjo është shpikja më e suksesshme e Marshall për të dëgjuar muzikë në natyrë, e cila tani ka 10 orë më shumë kohë luajtje se paraardhësi i saj, duke ju ofruar më shumë se 30 orë dëgjimi. Kjo gjeneratë e re ka mënyrën e rradhitjes “Stack Mode”, nëpërmjet të cilës mund të shtoni zërin duke lidhur me njëri-tjetrin Emberton II të tjerë. Ka gjithashtu edhe mbështetje për aplikacion, duke ju dhënë kontroll më të madh mbi tingullin tuaj. Dy driverë 2” për të gjitha shtrirjet, dy radiatore pasive dhe teknologjia “True Stereophonic” do të thotë që boks ju sjell tingullin e rëndë Marshall që e njihni dhe doni.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Marshall Stanmore III

39,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

EMBERTON II

Color

Cream, Black/Brass

AUDIO SPECIFICATIONS
DRIVER TYPE

Dynamic

FREQUENCY RANGE

60-20,000 Hz

DRIVERS

Two 2" 10 W full range
Two passive radiators

STEREO/MONO

Stereo

MAXIMUM SOUND PRESSURE LEVEL

87 dB SPL @ 1 m

CABINET PRINCIPLE

Sealed with passive radiator

POWER AMPLIFIERS

Two 10 W Class D amplifiers

CONTROLS AND CONNECTIVITY
TOP PANEL CONTROLS

Multi-directional control knob
Bluetooth pairing button

CUSTOMISE SOUND

Yes, equaliser presets in app

BLUETOOTH RANGE

10 m

CONTROL KNOB

Yes

CODECS

SBC

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth 5.1

BATTERY
BATTERY TYPE

Built-in, rechargeable Li-ion battery

PLAY TIME

30+ hours

QUICK CHARGING

20 minutes charge gives 4 hours of playtime

CHARGING TIME

3 hours

COMPATIBLE APPS
APPS

Marshall Bluetooth app (iOS & Android)

PHYSICAL UNIT
DIMENSIONS

68 x 160 x 76 mm

WEIGHT

0.7 kg

WATER RESISTANCE

IP67

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Emberton II speaker
1x User manual with legal and safety information
1x USB-C charging cable