Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Party Box 1000

109,990 L

Kurseni: 15,000 L

JBL PartyBox 1000 me fuqi 1100W. I pajisur me drita per te krijuar atmosfere te vecante. Ze i paster dhe bas shume i fuqishem. I pershtatshem per DJ duke qene se eshte i pajisur me vend te vecante per te vendosur tablet dhe nje sere funksione ndihmuese per miksim te muzikes. Vjen e shoqeruar me nje byzylyk i cili kontrollon modalitetin e ndricimit. Vjen me modalitet karaoke, me mikrofon te inkorporuar dhe porta te vecanta per te lidhur mikrofon te jashtem dhe kitare. Mund te lidhet me Bluetooth, fishe AUX dhe USB.

Ka stok

SKU: DUN452 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 8%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Clip 4 Portable Bluetooth Speaker

5,490 L5,990 L
Kurseni: 500 L
OFERTA ONLINE

JBL Charge 5 Bluetooth Speaker

14,990 L
 
OFERTA ONLINE

JBL Boombox 3

39,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
35 g/kg
Brand
SPEAKER
Power Output

1100 W

Drivers

1 x 12" / 30.48 cm Woofer
2 x 7" / 17.78 cm Mid-Woofer

Frequency Response

30 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

≥80 dB

Impedance

3 Ohms

BLUETOOTH CONNECTIVITY
Bluetooth

4.2

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.6

Transmitter Power

15 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Wireless Range

125' / 38.1 m

WIRED CONNECTIVITY
Inputs

1 x USB (Unspecified Type) (Audio, Power, Data)
1 x Stereo 2RCA (Audio)
1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio)

Outputs

1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio)
1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio, Data)

POWER
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Power Consumption

=150 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

15.6 x 41.3 x 15.4" / 39.62 x 104.9 x 39.12 cm

Weight

76.5 lb / 34.7 kg

FEATURES
Details

3.5 mm audio cable Input
Auto-power off
Bluetooth
Karaoke function
Lightshow
Air Gesture Wristband using BLE technology

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim