Mcdodo USB-C to USB-C Data Coiled Cable

990 L

 

Kabllo nga Mcdodo për karikimin ose kalimin e të dhënave nga një pajisje m portë USB Type-C në një  tjetër. Ka gjatësi 1,8 m dhe përbëhet nga material shumë rezistent dhe cilësor.

Ka stok

SKU: CNG3111-B Modeli: CA-7860 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CA-7860

Cable Size

1.8m

Color

Black

Interface

USB Type-C to Type-C

Material

Aluminum alloy, nylon

Current

3A Max

Dimensions

19 x 6.3 x 1.9 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mcdodo USB-C to USB-C Data Coiled Cable

1 x Manual