Mi Smart Air Fryer 3.5L

8,990 L

 

Hani shijshëm dhe shëndetshëm. Kjo pajisje përdor vajin në brendësi të ushqimeve për t’i gatuar, pa pasur nevojë për yndyrna shtesë. Qarkullimi 360 gradë i nxehtësisë bën që çdo gjë të piqet mirë dhe njëtrajtësisht. Tani do të ndjeheni si një shef kuzhine dhe të gjithë do i adhurojnë gatimet tuaja.

Ka stok

SKU: DUN1049-W Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

White

Model

MAF02

Rated Voltage

220-240V

Rated Frequency

50-60Hz

Net Weight

3.9kg

Gross Weight

5.2kg

Rated Power

1500W

Rated Volume

3.5L

Basket Material

Alclad Metal

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Smart Air Fryer × 1

Flying plate × 1

Grill × 1

Instructions × 1