Xiaomi Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)

1,990 L

 

Koka për furçën elektronike të dhëmbëve nga Xiaomi për mbrojtjen dhe higjenën e gojës suaj. Çdo furçë është e sterilizuar dhe paketuar me kujdesin më të madh. Janë të buta dhe nuk i dëmtojnë aspak mishrat e dhëmbëve. Perfekte për modelet e furçave T300 dhe T500.

Ka stok

SKU: DUN1116-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Electric Shaver S500

3,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Brush Head Size

L85mm

Standards Implemented

Q/SKS 001-2017

Net Weight

5,7gr x 3

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

3 x Brush Heads

3 x vacuum Bags