Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Flip 6 Bluetooth Speaker

9,290 L

Kurseni: 2,700 L

Degjoni muzike kudo me boksin kundra ujit JBL Flip 6. Lidhet me bluetooth për të transmetuar muzikë dhe është i përshtatshëm me çdo pajisje qe mund te kete lidhje me bluetooth.Vjen me bateri që zgjat deri në 12 orë dëgjimi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Xtreme 3 Portable Bluetooth Speaker

24,990 L
Kurseni: 5,000 L
OFERTA ONLINE

JBL Wind 3S

7,490 L
 
- 12%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Party Box 1000

109,990 L
Kurseni: 15,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Red, Squad

General Specifications
Bluetooth

5.1

Maximum music playing time (hrs)

12

Output power (W)

20 W RMS for woofer, 10 W RMS for tweeter

Audio Specifications
Dynamic frequency response range (Hz)

63 Hz – 20k Hz

Dimensions & Weight
Dimensions

178 x 68 x 72 mm

Weight

0.55 kg

Control and Connection Specifications
Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth frequency

2400 MHz – 2483.5 MHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

< 10dBm (EIRP)

Battery
Battery Type

Li-ion polymer 17.28 Wh (equivalent to 3.6V /4800mAh)

Charging time (hrs)

2.5

Features
Bluetooth

Yes

Waterproof

Yes

Wireless

Yes

Rechargable battery

Yes

JBL PartyBoost

Yes

IP67

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Flip 6

1 x Type C USB cable

1 x Quick Start Guide