Nintendo Mario+Rabbids Sparks Of Hope

5,990 L

 

Bashkohuni me Mario, Luigi, Princess Peach, Rabbid Peach, Rabbid Luigi dhe miqtë e tyre në një udhëtim galaktik për të risjellë sigurinë dhe paqen në Sparks of Hope. Eksploro planetet në galaksi ndërkohë që zbulon sekrete dhe mistere për të plotësuar sfidat e rrugëtimit. Shpalos aftësitë e tua të një superheroi me Nintendo Mario+Rabbids Sparks Of Hope.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

No. of players

1

Genre

Strategy

Publisher

Ubisoft

ESRB rating

10+

Supported play modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Game file size

5.9 GB

Supported languages

Dutch, English, French, German, Italian, Portuguese, Russian, Spanish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Mario+Rabbids Sparks Of Hope