Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Smart Speaker

4,990 L

Kurseni: 2,000 L

Boksi inteligjent i muzikës Mi do t’ju mahnisë me tingujt e tij të shkëlqyer në çdo volum. Ai gjithashtu shërben si një qendër kontrolli inteligjente që ju lejon të kontrolloni me lehtësi të gjitha pajisjet inteligjente në shtëpinë tuaj duke përdorur zërin. Pavarësisht nëse dëshironi të rregulloni volumin e muzikës, të merrni informacione për këngën që po luhet ose t’ju kujtohet një takim – ky boks inteligjent ju dëgjon nga kudo në dhomë dhe kryen komandat tuaja.

Ka stok

SKU: DUN1175-W Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray

Control panel

Touch

Microphone

2x long range microphone with voice wake up

Loudspeaker

2.5" full-range 12W

Backlighting

LED

WiFi

2.4GHz/5 GHz

Bluetooth

4.2, Supports A2DP

Supported systems

Android 4.4 and iOS 9.0 or higher

Power supply

DC 12V/1.5A

Dimensions

131mm X 104mm X 151mm

Weight

853g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Speaker

1 x Power Adapter

1 x User Manual