SAPO ERDHI

Nokia 105 Classic

1,890 L

 

Nokia 105 Classic vjen me hapësirë të mjaftueshme për te regjistruar deri në 2000 numra celularë, duke patur çdo detaj të nevojshëm në majat e gishtave në çod moment. Nokia nuk ndalet këtu, 105 Classic nuk realizon vetëm telefonata dhe mesazhe, ai gjithashtu zotëron 9 lojëra argëtuese për tju ndihmuar të relaksoheni.

Ka stok

SKU: CEL1994-C Modeli: TA-1416 DS Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

115.2 x 49.9 x 14.3 mm

Weight

70 g

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Ion 800 mAh, removable

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

4MB

DISPLAY
Display Type

TFT LCD, 65K colors

Display Size

1.77 inches, 9.7 cm2 (~16.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

120 x 160 pixels, 4:3 ratio (~113 ppi density)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

No

Radio

Wireless FM radio

FEATURES
Sensors

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 150 Classic

1 x Charger

1 x User Manual

Garancia e produktit

12 Muaj