Nokia 6300 4G

5,990 L

 

Nokia 6300 4G, nisëmtari i bisedave tuaja. Qendroni në kontakt me të gjithë njerëzit që keni përzemër me WhatsApp dhe Facebook. Qendroni koherent me shfaqet tuaja të preferuara në Youtube, gjeni rrugën tuaj me Google Maps dhe shumë e shumë përgjigje të pyetjeve tuaja fal Google Assistant. Të gjitha këto vijnë në një paketim të vogël dhe rezistent Nokia 6300 4G.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Charcoal Gray, Cyan, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

131.4 x 53 x 13.7 mm (5.17 x 2.09 x 0.54 in)

Weight

104.7 g (3.70 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,500 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

512MB

Memory Internal

4GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Dual-core

GPU

Adreno 304

CAMERA
Main Camera

Single (0.3MP)

Features Main

LED flash

Video Main

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

No

USB

micro USB 2.0

FEATURES
Downloadable applications

Facebook, Gmail, Whatsapp, etc.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj