OCOM Handheld Wired 1D Laser Barcode Scanner

3,490 L

 

Skanues barkodi me dizajn ergonomik. Mund të lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Mac OS,Windows dhe Linux. I përshtatshëm për supermarkete, etj.

Ka stok

SKU: CNG2802-B Modeli: OCBS-LA15 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 6%
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Air 13″, 8GB, 512GB SSD, M1 (2020) – Gold

169,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

OCBS-LA15

Color

Black

Material

ABS+PVC+PC

Power Supply

5V DC±5%

Power Consumption

105mW(Standby),320mW(Operating),550mW(Max)[Average]

Weight

426

Size

180 x 115 x 92mm

Interface

Default USB (RS232 customized)

Decoding speed

400times/S

Reading distance

10mm-600mm

System Supported

Linux,Android,Windows XP/7/8/10,MAC

Light Source

Viusal Laser 650nm

Resolution

4mil

Reading Mode

Laser

Trigger Mode

Manual,Auto-sensing

Prompt Method

Buzzer+Indicator light(LED)

Print Contrast

30%

Decoding Capability

Code25-Interleaved ,Code25-Standard,Code25-Matri,Code39,

Code32,Code93,Code128,EAN/GS1/UCC128,Codabar,MSI,

UK Plessey,EAN/JAN-13,UPC-A,EAN-8,Code11,UPCE,

GS1 Omnidirectional,GS1 Limited,Febraban(Brazil Bank Code),

China postal

Scanning Angle

Rotation angle 30°, elevation angle 45°, declination angle 55°

IP Grade

IP52

Operating Temp.

0 to 45℃

Storage Temp.

-20 to 60℃

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OCOM Handheld Wired 1D Laser Barcode Scanner