Ocom M15 Thermal Printer

4,990 L

 

Mini printer termik Ocom M15. Është praktik dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave.

Ka stok

SKU: CNG2532-B Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
Interfaces

USB / Bluetooth 4.0

Print Comand

ESC/POS

Print Method

Thermal Line Printing

Print Speed

70mm/sec (can up to 90mm/s)

Resolution

203DPI (8dot/mm)

No. of Total Dots

384 dots/Line

Print Width

48mm

Character Size

1.5 x 3.0mm (W x H)/3.0 x 3.0mm (W x H)

Print Font

12 x 24; 24x 24

Character Set

Alphanumeric

Data Buffer

UP to 50K bytes

Compatible OS

Window Systems ; Android & IOS Operate Systems

Paper
Type

Roll Paper

Width

57.5± 0.5mm

Roll Diameter

40mm

Paper Thickness

0.06-0.08mm

Battery

7.4VDC/2000mAh

Charging mode

DC 5V/2A

Standby Time

4 days after fully charged

Continuous Printing

120 pieces Thermal Roll for fully charged battery

Dimension & Weight
Dimension

112*83*54mm

Weight

440g (including accessories: lithium-ion batteries, cable, test paper)

Environmental
Temperature

Working: -10 to 50 Degrees

Humidity

Working: 10%-90%

Other Features

Paper detection, Power detection, Manual shut down, 1D&QR Code Print; Led indicator; Big Paper Warehouse; Quick-acting USB Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ocom M15 Thermal Printer

1 x charger

1 x user manual