Ocom Thermal Receipt Printer

9,990 L

 

Printer termal Ocom Receipt Printer. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave POS. Është fleksibël dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur.

Ka stok

SKU: CNG1907-B Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Print Method

Direct Thermal

Command

ESC/POS

Color

Black

Resolution

576dots/line or 512dots/line

Printing Width

Max=72mm

Paper Type

Thermal Receipt Paper

Interface

USB/UR/UL/URL/U+BT/ U+WIFI/URL+BT/URL+WIFI

Print Speed

up to 20 ppm

Paper Width

48mm/52mm/56mm/64mm/68mm/76mm/80mm

Paper Thickness

0.06~0.08mm

Roll Dia

Max. Ø 83 mm

Paper Cut

Manual tear and Auto-cutter

Input buffer

256kbytes

NV Flash

256kbytes

Font Size

font A:12*24(standard), font B:9*17

Printing head life

100 KM

Cutter life

1million

Paper separator

Optional

Sensors

Paper out, cover open, cutter jam, paper jam and black mark detection(Optional)

Input

AC 100V-240V 50/60HZ

Output

DC 24V/2.5A

Working Condition

0°C~45°C, 10%~80%RH

Storage Condition

-10°C-60°C,10%~90%RH

Dimensions

196(D)x145(W)x135(H)mm

Net weight

1.14kg

Gross weight

1.5kg

Driver

Windows XP /Vista/ Win7/Win8 /Win10/Win 2000/Win CE/OPOS/JPOS

SDK

Android, IOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Thermal printer

1 x Data cable

1 x Power adaptor

1 x Power code

1 x Paper roller

1 x CD

1 x Manual

Garancia e produktit

6 muaj