Ofertë!
OFERTA ONLINE

Brother Black and White Printer HL-1112E

8,990 L

Kurseni: 2,500 L

Nxitoni të bëni tuajin PRINTERIN BROTHER HL-1112E me të gjithë parametrat e duhura dhe cilësi premium. Karakterizohet nga kostoja e ulët e printimit, nga përmasat kompakte dhe dizajni elegant.  I përshtatshëm për në shtëpi ose biznese të vogla.

Ka stok

SKU: PRLAS0017 Modeli: HL1112EYJ1 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
General
Model

HL1112EYJ1

Color

Black

PRINTER TYPE

Black & White

FUNCTIONS

Print

MAX PAPER SIZE

A4

TECHNOLOGY

Electrophotographic Laser

RESOLUTION

Up to 2400 x 600 dpi

SPEED

Up to 21ppm

CAPACITY

150-sheet capacity paper tray

TONER TYPE

TN-1030 Standard Yield Toner (approx. 1,000 pages)

Specifications
Print Technology

Electrophotographic Laser

Paper Size

Up to 8.5” x 14” (legal)

Print Speed (maximum)

Up to 21ppm (letter)

Time to First Page

Less than 10 seconds

Print Resolution (maximum)

Up to 2400 x 600 dpi

Processor

200 MHz

Paper Input Capacity (maximum)

150-sheet capacity paper tray

Media Types

Plain paper, recycled paper

Media Weights

17 to 28 lbs

Print Driver Settings

N-in-1 Printing, Watermark, Poster Printing

Memory (std. / max.)

1MB/1MB

Standard Interfaces

Full-Speed USB 2.0

Operating Systems Compatibility

Windows®: XP Home / XP Professional /
XP Professional x64 Edition / Windows Vista®/
Windows® 7, 8, 8.1 / Windows Server® 2003 (32/64
bit) / 2008 / 2008 R2 / 2012 / 2012 R2
Mac® OS X® v10.7.5, 10.8.x, 10.9.x
Linux

Maximum Monthly Duty Cycle

Up to 10,000 pages

ENERGY STAR® QUALIFIED

Yes

Supplies & Accessories
TN-1030

Standard Yield Toner (approx. 1,000 pages)

DR-1030

Drum Unit (approx. 10,000 pages)

Dimension & Weight
Dimensions

340 W x 238 D x 189 H mm

Weight

4.5 Kg

Carton Dimensions

415 W x 313 D x 294 H mm

Carton Weight

5.3 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Brother HL-1112
Starter Black Toner Cartridge (700 pages)
DR-1030 Drum Unit (10,000 pgs)
Quick Setup Guide
Installation and Documentation CD-ROM
AC Power Cord