Ofertë!
OFERTË ONLINE

PS5 DualSense Wireless Controller

6,990 L

Kurseni: 2,000 L

Forma dhe ndjeshmeria e butonave analoge dhe butonat e tjere jane përmiresuar per te siguruar kontroll perfekt, pavaresisht se çfare luani. Hapsira e re me prekje ne pjesen e siperme te DualSense Wireless Controller mundeson me shume kontroll si per fillestaret edhe per veteranet e lojerave. Bateri te rikarikueshme, mikrofon, porte AUX dhe boks i integruar ne nje leve te vetme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Key Specs
Battery

1000mAh

Compatible Platform(s)

PlayStation 5

Feature
Headset Jack

Yes

Rumble Vibration

Yes

Analog Joysticks

Yes

Illumination

Yes

Share Button

Yes

Wireless

Yes

Other

– Haptic feedback
– Adaptive triggers
– Built-in microphone and headset jack
– Create button
– Signature comfort
– Familiar features
– Built-in battery
– Integrated speaker
– Motion sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim