OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Pet Fountain

5,990 L

 

Uji i rrjedhshëm përfaqëson një burim të pastër dhe të besueshëm uji për kafshët e vogla. Pirja kronike e ujit të pamjaftueshëm ose të papastër mund të ketë efekte serioze negative në shëndetin e veshkave dhe atë urinar të kafshëve shtëpiake. Xiaomi Smart Pet Fountain simulon një përrua, duke përdorur një qark uji rrethor për të ofruar ujë të rrjedhshëm të oksigjenuar që plotëson nevojat e kafshëve shtëpiake dhe rrit interesin e tyre për ujin e pijshëm.

Ka stok

SKU: DUN1450-W Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

White

Operating Temperature

4 to 40°C

Input

5.9V⎓1.0A

Operating humidity

10%–90%RH

Rated power

5.9 W

Power cord length

1.5m

Product dimensions

191×191×177mm

Capacity

2L

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Pet Fountain

1 x Power Cord

1 x Manual