OFERTA ONLINE

JBL Boombox 3

39,990 L

 

Një model modern i dizajnit klasik, boksi portativ Bluetooth Boombox 3 nga JBL ju lejon ta çoni me lehtësi muzikën tuaj kudo. Mbajeni atë me dorezën e tij të fortë metalike dhe gominat silikoni portokalli në oborrin tuaj të shtëpisë, shtëpinë e një shoku ose në plazh. Falë kapakëve të dyfishtë anësor dhe pëlhurës së papërshkueshme nga uji/pluhuri, Boombox 3 mund të përballojë ujin dhe rërën. Audioja juaj e transmetimit është bërë që të tingëllojë e qartë dhe dinamike me bas, falë Tingullit Pro origjinal të JBL dhe sistemit të 3 altoparlantëve  136W (180W nëpërmjet AC). Veçoritë shtesë si lidhja e dyfishtë e pajisjeve, karikimi me USB dhe të tjera sigurisht që do t’ju bëjnë ju dhe Boombox 3 jetën e festës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Color

Black, Squad

Model

JBL Boombox 3

Speaker System
Drivers

1 x 7.4 x 4.5" / 189 x 114 mm Woofer
2 x 3.2 x 3.2" / 80.9 x 80.9 mm Midrange
2 x 0.8" / 20 mm Tweeters

Power Output

1x80W RMS-subwoofer + 2x40W RMS-midrange + 2x10W RMS-tweeter (AC mode)
1x60W RMS-subwoofer + 2x30W RMS-midrange + 2x8W RMS-tweeter (Battery mode)

Frequency Response

40 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

>80 dB

Bluetooth Connectivity
Bluetooth

v5.3

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.6

Bluetooth Frequency

2.402GHz – 2.480GHz

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Bluetooth Transmitter Power

≤ 9 dBm (EIRP)

Wired Connectivity
Inputs

1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio)

Outputs

1 x USB-A (Power)

USB Power Output

5 VDC at 2.0 A

Battery
Battery Capacity

9,600 mAh / 69.12 Wh

Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Voltage

7.2 V

Estimated Battery Life

24 Hours

Battery Charging Time

6.5 Hours

Power
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Features
Details

JBL PartyBoost
Powerbank
Wireless
Rechargable Battery
Waterproof

Dimensions & Weight
Dimension

482.4 x 256.9 x 199.7 mm

Weight

6.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x JBL Boombox 3

1x AC Power Cord

1x Quick Start Guide

1x Safety sheet

1x Warranty card