SAPO ERDHI

PlayStation PS5 Slim Side Cover

5,990 L

 

Kasa për PS5 Slim me ngjyra të ndryshme. Jepini PS5 tuaj pamjen që dëshironi apo kombinoheni me estetikën e këndit tuaj të argëtimit. Një element i dobishëm për të rritur sigurinë e PS5 nga dëmtimet e mundshme falë strukturës së fortë që zotëron si dhe ruajtjen e një temperature konstante edhe në orë të gjata argëtimi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Purple, Black, Blue, Cosmic Red

Material

ABS

Features

• Lightweight
• Stylish
• Scratch Resistant
• Improves Heat Dissipation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PlayStation PS5 Slim Side Cover