OFERTA ONLINE

Puluz Diving Fill Light 40M Waterproof

7,990 L

 

Ky produkt nga Puluz ka materialin kryesor plastik PC i cili është i fortë i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërryerjes. Vjen me një dizajn të vogël dhe të lehtë, gjë që e bën praktik për tu mbajtur dhe përdorur pa vështirësi. Mund të përdoret gjithashtu si një dritë mbushëse për videot ose fotografitë gjatë zhytjeve. Paisja është IPX8 dhe është e papërshkueshme nga uji deri në 40 metra thellësi. Dizajni i karikimit është magnetik, i cili e identifikon automatikisht polin pozitiv dhe negativ kur vendoset fisha. Me një adaptor 1/4 poshtë pjesës së poshtme, e cila mund të lidhet me një trekëmbësh, një shkop selfie ose me kamer, dhe ka një bazë tjetër në krye, e cila mund të zgjatet për t’u lidhur me një mikrofon, për të mbushur dritën, etj. Vjen me filtra të zëvendësueshëm me 8 ngjyra të ndryshme të lehta të cilat mund të rregullohen lirshëm sipas nevojave.

Ka stok

SKU: DUN1837 Modeli: PU631B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L
 
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PU635

Color

White

SPECIFICATIONS
Material

PC, Tempered Glass

Waterproof Level

IPX8 (waterproof to a depth of 40 meters)

Number of LED

40PCS

Power

5V/2A

Color Temperature

6000-6500K

Lumens

650-750LM

Built-in lithium Battery

2500mAh

Charging Time

2.5 Hours

Use Time

About 6 Hours

Modes

3 Gear Brightness Adjustment + SOS signal

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

6 x 3.5 x 8.8 cm

Weights

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Waterproof light
1x 8-color filter (pink purple blue white red green orange yellow)
1x Magnetic charging cable