OFERTA ONLINE

Puluz Studio Box With LED 40 CM

7,990 L

 

Kutia e dritës së fotografisë është projektuar për sende të vogla të entuziastëve të fotografisë, artistëve, profesionistëve dhe klientëve të reklamimit të produkteve. Studio Light box mundëson xhirimin e shpejtë dhe të lehtë të produkteve të vogla si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë, pajisje dhe sende të tjera. Lehtësisht e montueshme, mund ta shpalosni këtë studio me dritë LED dhe ta vendosni në çdo sipërfaqe për të marrë një sfond shumë të mirë për fotografimin e biznesit të artikujve të vegjël, duke bërë fotografi për produkte. Ka nje dizajn te  strukturës portative të palosshme, dritë LED e integruar, që siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja. Mund të rregulloni  dritën ndërmjet unazës së temperaturës së ngjyrës CRI97, pëlhura reflektuese e integruar e grimcave prej argjendi shpërndan dritën në mënyrë të barabartë. Ruajtje e shpejtë, efekt i mirë tre-dimensional i kutisë së kutisë.

Ka stok

SKU: DUN1812 Modeli: PU5041B Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L
 
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

PU5041B

Color

Black

SPECIFICATIONS
Number of LED

160 pcs

LED Lamp Model

2835

Lamp brightness

25 lm

White Light Color Temperature

3200K-6500K

Dimming Gear

10 Gears Adjustment

Indicates

Ra greater than or equal 90

Power

0.4-11W

Voltage

5V

Power supply

USB Port

Cable Length

2 m

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

40 x 40 x 40 cm

Weight

2.41 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Photo studio (a ring light board)
1x Black / white background paper
1x Gray / gold background paper
1x Yellow / orange background paper
1x Red / pink background paper
1x Blue / purple background paper
1x Green / brown background paper
1x Soft cloth
1x Packing box