Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Tripod For DSLR & Digital Camera

6,990 L

Kurseni: 4,000 L

Ky tripod metalik me këmbë të palosshme PULUZ me 4 seksione dhe me topin 360 gradë është një aksesor i shkëlqyer për fotografët që përdorin kamera DSLR ose dixhitale. Ky montim për trekëmbësh ofron një sistem mbështetës të qëndrueshëm dhe të besueshëm për kamerën tuaj, duke ju lejuar të kapni imazhe ose video të qarta. Katër këmbët e palosshme të trekëmbëshit e bëjnë atë shumë të lëvizshëm dhe të lehtë për t’u transportuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për fotot në natyrë ose fotografi në lëvizje. Një nga veçoritë e këtij trekëmbëshi është koka e topit 360 gradë, e cila lejon rregullime të qeta dhe të sakta të këndit dhe orientimit të kamerës. Kështu ju do të keni lirinë të poziciononi kamerën tuaj në çdo kënd të dëshiruar, duke ju mundësuar të kapni fotografi nga këndvështrime të ndryshme. Pavarësisht nëse keni nevojë për një  kënd të ulët ose kënd të lartë, koka e topit ofron fleksibilitet për të arritur vizionin tuaj krijues. Lartësia e rregullueshme e trekëmbëshit është një tjetër veçori e dukshme. Me një gamë lartësie nga 42 cm deri në 130 cm, ju mund ta personalizoni lehtësisht lartësinë e trekëmbëshit për t’iu përshtatur nevojave tuaja të xhirimit. Pavarësisht nëse jeni duke filmuar në nivelin e tokës ose keni nevojë për një këndvështrim të ngritur, ky trekëmbësh mund të përshtatet në situata të ndryshme.

 

Ka stok

SKU: DUN1843 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Material

Metal

Max Load

3 Kg

Max Height

130cm

Min Height

42cm

Socket Size

1/4 inch

Compatible
Leica

Q2 Monochrom , M10 Monochrom Leitz Wetzlar , M10-P Edition Safari , M10 Monochrom , M10-P White , D-LUX (Typ 109) , Q2 , M10-P (ASC 100 Edition) , M10-P , M10 , TL (Typ 701) , Q , M-P , X-U (Typ 113) M (Typ 262) , S , M-A (Typ 127) , C , M , M9

Panasonic

Lumix DC-S5 IIX , LUMIX DC-S5 II , Lumix DC-GH5M2 , Lumix DC-S5K , Lumix DC-S5 , Lumix DC-S1M , Lumix DC-S1H , Lumix DC-S1 , Lumix DC-G90 , Lumix DC-S1RM , Lumix DC-S1R , Lumix DC-GF10 , Lumix DC-G9 , Lumix DC-ZS70 LUMIX GH5 (DC-GH5) , Lumix DMC-GX8 , Lumix DMC-G7 , Lumix GH4H (DMC-GH4H) , LUMIX LX100 (DMC-LX100) , Lumix GH4 (DMC-GH4) , DMC-FZ1000 , Lumix GH3H (DMC-GH3H) , Lumix DMC-GF6 , Lumix DMC-LF1

Canon

EOS R10 , EOS R7 , EOS R5 C , EOS R3 , EOS 250D , EOS 5D Mark IV , EOS M50 Mark II , PowerShot G7 X Mark III , EOS M50 , EOS R6 , EOS R5 , EOS Rebel T8i (EOS 850D) , EOS-1D X Mark III , EOS M200 EOS 90D , EOS M6 Mark II , PowerShot G5 X Mark II , EOS RP , EOS 200D II , EOS 4000D , EOS R , EOS 2000D , EOS 3000D , EOS M100 , 6D Mark II , EOS 200D , EOS 6D Mark II , PowerShot SX730 HS , 800D , EOS 77D , EOS M6 , PowerShot G9 X Mark II , EOS M5 , EOS 5D Mark IV , PowerShot G7 X Mark II , EOS-1D X Mark II , 1300D , PowerShot SX720 HS , G7 X Mark II , EOS 80D , G9 X , EOS M10 , G5 X , PowerShot G3X , EOS 5DS R , EOS 5DS , EOS 750D , EOS 760D , EOS M3 , 1200D , EOS 7D Mark II , PowerShot SX60 , G16 , PowerShot SX510 , IXUS 132

Nikon

Z9 , Zfc , Z6 II , Z7 II , D780 , Z5 , D6 , Z50 , Z7 , Z6 , D3500 , D3500 , D850 , KeyMission 360 KeyMission 170 , KeyMission 80 , D7500 , D5600 , D3400 , D500 , D5 , Coolpix P900s , 1 J5 , D7200 , D810A , D5500 , D750 , D810 , 1 J4 , D610 , D5300 , Coolpix S2600 , Coolpix L25 , Coolpix S220

OLYMPUS

E-M10 MARK IV , E-M1 Mark III , E-M5 MARK III , E-M10 Mark III , E-M1 Mark II , PEN E-PL8 , E-M5 Mark II , E-M10 Mark II , E-PL7 , E-M10 , E-M1 , E-P5 , E-PL6 , TG-2 iHS E-PL5 , XZ-2

FUJIFILM

instax mini 12 , X-T5 , instax mini Evo , GFX50S II , X-T30 II , instax Mini Liplay , instax Mini 40 , GFX100S , X-E4 , instax Mini 7+ , X-T4 , X-S10 , instax SQUARE SQ1 , Instax Mini 11 X-T200 , X-Pro3 , X-A7 , GFX100 , FinePix XP140 , X-T30 , GFX 50R , Instax SQUARE SQ20 , X-H1 , X-A5 , X-A20 , X-E3 , X-T20 , X100F , GFX 50S , X-T20 , FinePix XP120 , X-A10 , X-T2 , X-A3 , X70 , X-Pro 2 , X-E2S , X-T10 , X30

Sony

ZV-1F , Alpha A7 IV , ZV-E10 , FX3 , Alpha 1 , Alpha 7C / a7C / ILCE-7C , ZV-1 , Alpha 7S III (ILCE-7SM3) , A7R IV , Alpha 9 II (ILCE-9M2) , Alpha 6600 / A6600 (ILCE-6600) , Alpha 6100 / A6100 , RX100 VII , RX100 VI A7 III (ILCE-7M3) , ILCE-7RM3 (A7RIII) , ILCE-9 (A9) , ILCA-99M2 (A99 II) , DSC-RX100M5 (RX100 V) , HDR-PJ790E , DSC-RX10M3 (RX10 III) , FDR-X3000 , HDR-PJ760E , DSC-RX100M4 (RX100 IV) , DSC-HX60 , DSC-HX400 , A6300 (ILCE-6300) , ILCE-6500 (A6500) , DSC-RX1RM2 (RX1R II) , ILCE-7SM2 (A7SII) , DSC-RX10M2 (RX10 II) , ILCE-7RM2 (A7RII) , DSC-WX500 , DSC-HX90 , ILCE-QX1 , ILCE-5100 (A5100) , DSC-RX100M3 (RX100 III) , ILCA-77M2 (A77 II) , ILCE-7S (A7S) , PMW-EX280 , PMW-EX260 , DSC-HX7 , DSC-W320

Samsung

NX300 , DV180F , NX500 , NX1 , NX3000 , WB2014F , EK-GC200 , EK-GC110 , EK-GC100 , NX1000 , PL120

Dimensions & Weight
Dimensions

37 x 8 x 8 cm

Weight

707 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Puluz Tripod