BEST DEALS

QCY HT07 ArcBuds True Wireless Earbuds

2,990 L

 

QCY ArcBuds janë kufje kompakte dhe të lehta me Bluetooth, të krijuara për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme audio. Sinkronizuar nga ekspertët elektronikë akustikë Hele, ato ofrojnë frekuenca të thella të ulëta dhe frekuenca të larta transparente për një tingull të balancuar mirë. Me një jetëgjatësi totale të baterisë prej 32 orësh dhe deri në 8 orë lojë me një karikim të vetëm, ato ofrojnë seanca dëgjimi të gjata. Kufjet kanë teknologjinë Bluetooth 5.2, duke siguruar një lidhje të qëndrueshme dhe vonesë minimale të audios deri në 0,068 sekonda. Ato janë gjithashtu të pajisura me një vlerësim IPX5 të papërshkueshëm nga uji.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HT07

Color

Black

General
Style

In-ear

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.2

Supported Profiles

HFP/A2DP/AVRCP

Bluetooth Range

10 m

Waterproof

IPX5

Power
Battery

350 mAh

Play Time

About 8 Hours

Charging

USB Type-C

Dimensions
Details

60.3 x 24.9 x 43.2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging case

3 x Eartips pairs (S/M/L)

1 x Manual