Ofertë!
OFERTA ONLINE

Redmi Watch 3 Active

3,490 L4,990 L

Kurseni: 1,500 L

Redmi Watch 3 Active, ekrani i ri ultra i madh 1.83″ përmban ngjyra të pasura, ekran të qartë dhe vizion mahnitës, duke ju lejuar të shikoni gjithçka lehtësisht, nga njoftimi i mesazhit deri te të dhënat e stërvitjes. Xhami i lakuar 2.5D me rezistencë të lartë lejon më shumë pamje elegante dhe rezistencë më e mirë ndaj përdorimit. Forma klasike dhe e thjeshtë e orës drejtkëndëshe përmban një trup të përpunuar nga NCVM, me një përfundim metalik që përmirëson pamjen e saj të shkëlqyer. Lidheni orën tuaj me smartphone nëpërmjet Bluetooth. Pavarësisht nëse jeni duke punuar ose duke bërë stërvitje, mund të ngrini dorën për t’iu përgjigjur thirrjeve telefonike në një mënyrë  më të përshtatshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2235W1

Color

Black, White

Display
Display Size

1.83 inch LCD

Resolution

240×280 pixels

Brightness

Up to 450 nits

Connectivity
Bluetooth

v5.3

Compatibility

• Android 6.0+
• iOS 12+

Sensors
Details

• Heart rate sensor (with blood oxygen sensor)
• Accelerometer

Battery
Capacity

289mAh

Typical Use Time

12 Days

Heavy Use Time

8 Days

Straps
Size

135~200mm

Features
Info

• Microphone
• Speaker
• Water Resistance 5ATM

Dimensions & Weight
Dimensions

46.94 x 38.88 x 10.94mm

Weight

41.67g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Redmi Watch 3 Active

1 x Magnetic Charging cable 

1 x User manual