Samsung 45W Power Adapter

3,990 L

 

Samsung 45W Power Adapter, projektuar për të qenë shoqëruesi i përsosur i udhëtimit. Përshtatësi ka një dizajn elegant. Kapacitet për karikim të shpejtë dhe rezistencë të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3406-B Modeli: EP-T4510XBEGWW Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General Feature
Features

Super Fast Charging 2.0 max. 45W, PD 3.0 PDO/PPS max. 45W

Interface

USB-C

Physical specification
Cable Length

1.8 m

Dimension (WxHxD) (mm)

49 x 78.6 x 28 mm

Weight

128.5 g

Power
Input Voltage

100-240 V

Output Voltage (Max, Fast Charge)

PDO : 9 V, 15 V, 20 V / PPS : 3.3-21.0 V

Output Current (Max, Fast Charge)

PDO : 3 A(9 V, 15 V), 2.25 A(20 V) / PPS : 4.05 A(3.3-11.0 V), 2.8 A(3.3-16.0 V), 2.1 A(3.3-21.0 V)

Output Voltage (Max, Normal Charge)

5 V

Output Current (Max, Normal Charge)

3 A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Adapter

1 x USB-C to USB-C 5A Cable

1 x Quick Start Guide