Samsung 5A USB-C to USB-C Cable

1,190 L

 

Kabllo origjinale nga Samsung për karikimin ose kalimin e të dhënave nga një pajisje m portë USB Type-C në një  tjetër. Ka gjatësi 1 m dhe përbëhet nga material shumë rezistent dhe cilësor.

Ka stok

SKU: CNG2672-B Modeli: EP-DN975BBEGWW Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EP-DN975BBEGWW

Cable Size

1m

Color

Black

Interface

USB Type-C to Type-C

Features

Max. 5A, USB 2.0

Weight

31.94 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung 5A USB-C to USB-C Cable

1 x Manual