SAPO ERDHI

Samsung Galaxy A15

12,490 L15,990 L

 

Galaxy A15 është një smartphone elegant dhe i fuqishëm me një ekran Super AMOLED 6,5 inç, që jep pamje vibruese me një shpejtësi rifreskimi 90 Hz dhe ndriçim deri në 800 nits. Dizajni i tij elegant përfshin një konfigurim të gjithanshëm kamere, duke përfshirë një kamerë kryesore 50MP, lente makro 5MP ultra të gjera dhe 2MP, së bashku me një kamerë të përparme 13MP për selfie mahnitëse. E drejtuar nga një procesor me tetë bërthama, pajisja siguron performancë të qetë dhe shpejtësi të lartë. Bateria 5000 mAh ofron deri në 2 ditë përdorim dhe mbështet karikimin super të shpejtë. Karakteristikat e sigurisë përfshijnë një sensor anësor të gjurmëve të gishtërinjve dhe Samsung Knox Vault për mbrojtjen e të dhënave të ndjeshme.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Google Pixel 7a

36,990 L
 
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy S23 Ultra

79,990 L89,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Color

Light Blue, Yellow, Blue, Blue Black

Dimensions

160.1 x 76.8 x 8.4 mm

Weight

200 g

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Hybrid Dual SIM

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED, 90Hz, 800 nits (HBM)

Size

6.5 inches, 103.7 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio)

Resolution

1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~396 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 14, One UI 6

Chipset

Mediatek Helio G99 (6nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

MEMORY
Card slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

Ram

4GB, 8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

MAIN CAMERA
Triple Camera

50 MP, f/1.8, (wide), AF
5 MP, f/2.2, (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)

Main Camera Video

1080p@30fps

Main Camera Features

LED flash, panorama, HDR

SELFIE CAMERA
Single

13 MP, f/2.0, (wide)

Selfie Video

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

Positioning

GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), Accelerometer, Compass
Virtual Proximity Sensing

BATTERY
Type

5000 mAh, non-removable

Charging

25W wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Manual

1 x Ejecting Tool

1 x Charging Cable

Garancia e produktit

24 Muaj